AKORT Fuarcılık tarafından, ODD Otomotiv Distribütörleri Derneği ve YODER Yetkili Otomotiv Satıcıları Derneği işbirliği ve Gaziantep Sanayi Odası desteğiyle hazırlanan GAZİANTEP AUTO SHOW 2013 Otomobil ve Ticari Araçlar Fuarı, Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenlenecektir.

Akort Fuarcılık olarak 1997 yılında ilk fuarımız olan OTOMOBİL VE TİCARİ ARAÇLAR Fuarını, YODER Başkanı ve dernek üyeleri ile birlikte, tüm olanaksızlıklara rağmen, çadırda, 2500 m2 alan üzerinde gerçekleştirdik. Ancak, katılımcılarımız inanılmaz satışlar yaptı. Çünkü ilkti.

Daha sonra her yıl ikiye katlanarak, nerdeyse 15 bin metrekarelere ulaştı. Gaziantep’te ilk defa ralli gösterileri yapıldı, ilk defa AKUT gösteri yaptı, uçaklarla tanıtımlar yapıldı.

Bu fuarda da otomobil dünyasının dev markaları özel olarak hazırladıkları stantlarda en yeni modellerini ve en son teknolojilerini otomobil severlerin beğenisine sunacaklar. Çok geniş bir ürün yelpazesi olacak ve her bütçeye hitap eden araçlar sergilenecek. Mevcut kampanyaların yanı sıra fuara özel olarak sunulacak avantajlar, otomobil tutkunları için fırsat niteliğinde olacaktır. Ziyaretçiler birçok farklı marka ve modeli aynı anda görme ve kıyaslama şansına sahip olacaklar. Bazı araçlar için sunulacak test sürüşü deneyimi de müşterilere karar vermelerinde kolaylık sağlayacaktır. Fuarda şirketlere ve kurumlara hitap eden ve ticari hayatı kolaylaştıracak çözümler sunan hafif ticari ve ağır vasıtalar da yer alacaktır.

Türkiye ekonomisinin en önemli sanayi kollarından biri olan otomotiv sektörünün gelişmesi ve uluslararası ticarete yeni bir ivme getirmesi açısından olduğu kadar, yarattığı katma değer bakımından da son derece önem taşıyan bu fuar çerçevesinde, katılımcı firmalarımız birbirinden şık stantlarında fuar süresince çeşitli şov ve etkinlikler de düzenleyecektir.

Enüstkat Interactive Logo