31. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası etkinlikleri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Gaziantep Sanayi Odası işbirliği ile 04-07 Mayıs 2017 tarihleri arasında Gaziantep, Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleşecektir.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ FUARI

31. İş Sağlığı ve Güvenliği haftası etkinliği ile eş zamanlı olarak, İSG alanında üretilen mal ve hizmetleri, bunlarla ilgili teknolojik gelişimi, bilgi ve yeniliklerin tanıtımını ve aktarımını amaçlayan, ziyaretçi ve katılımcı arasında bilgi alış verişini düzenlemek amacıyla “İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı” düzenlenecektir.

İSG Fuarında; iş güvenliği malzemeleri, iş elbiseleri, yol ve trafik güvenliği, kişisel koruyucular, yangın güvenliği, ölçümleme teknolojileri ve dedektörleri, yükleme-boşaltma-kaldırma-stoklama ekipmanları, çevresel hijyen ve sınai temizlik malzemeleri üreten ve pazarlayan ve sektörle ilgili diğer tüm ulusal ve uluslararası firmalar yer alacaktır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı; İş sağlığı ve güvenliğini geliştirmek amacıyla katılımcılar arasında bilgi, uygulama ve deneyim paylaşımı, tüm ilgili taraflar arasında ilişkileri güçlendirerek işbirliğine dayalı bağlantılar ve ittifaklar oluşturmak, hemen uygulamaya geçirilebilecek bilgi, strateji ve pratik fikirlerin geliştirilebilmesi, dünyadaki son teknolojileri takip etme fırsatı, iş kazaları / meslek hastalıkları ve alınacak önlemler hakkında bilgi almak, çalışanların refah ve iş verimliliğini artıracak güvenli çalışma ortamı yaratmak gibi kazanımlar edinmesini sağlayacaktır.

Enüstkat Interactive Logo