İşimiz Gücümüz Fuarcılık...

Organizasyon Faaliyetleri

Organizasyon Faaliyetleri

Akort 1996'dan beri düzenlediği organizasyonlar ile sektörde profesyonel hizmetin adresi olmayı başarmıştır. Akort organizasyonları farkını kalitesi ve hizmet anlayışı ile gösterirken; süreç yönetimindeki başarısı ve ekip çalışmasına verdiği önemle de ön plana çıkmaktadır. Akort bünyesinde bayi toplantıları, açılış organizasyonları, tanıtım organizasyonları, kurumsal piknik organizasyonları, resmi kurum davetleri, festival organizasyonları, konser organizasyonları, temel atma törenleri, yılbaşı partileri, temalı davetler vb. faaliyetler yürütülmektedir.

Organizasyon sahiplerinin istek ve hedeflerine yönelik detaylı araştırmalar ve sunumlar uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Organizasyonlar için talep edilen ses sistemleri, host-hostes temini, catering seçenekleri, animasyon gösterileri, sahne showları, sanatçı rezervasyonları, güvenlik servisleri gibi uygulamalar deneyimli ekibimiz tarafından organize edilmektedir.

Her organizasyonda ileri teknolojinin de desteğini alarak mükemmeli hedefleyen ekibimiz; açılış davetlerinden binlerce kişinin katıldığı sempozyumlara kadar tüm organizasyonlarda aynı titizlik ve özenle hizmet vermektedir. Amacımız yılların deneyimi ile kazanmış olduğumuz güveni ve bilgiyi ileri nesillere en iyi şekilde aktarabilmektir.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2021