İşimiz Gücümüz Fuarcılık...

14.Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı

21-24 Şubat 2024

14.Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı

Türk tarımı modern tarım teknolojileri, bilinçli yatırımlar ve doğru uygulamalar ile daha iyi noktalara gelecektir. Gaziantep'in ekonomisinde de tarım çok önemli bir yer tutmaktadır. Gaziantep birçok alanda olduğu gibi tarıma dayalı sanayi de de oldukça iddialı bir kenttir.

GAPTARIM Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı
Bölgesel ve ulusal düzeyde organize edilen TARIM fuarında, üreticiler her türlü tarımsal faaliyetlerini ve ürünlerini sergilemektedirler. Bu sayede hem yeni teknolojilerin transferi, hem de ürünlerin pazarlanması sağlanmaktadır.

GAPTARIM Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı; Bakanlığımız desteği yanı sıra Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Borsası, T.Ziraat Odaları Birliği, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve KOSGEB(Küçük ve Orta Ölçekte Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) tarafından desteklenmektedir.

2014-gaptarim-1 2015-gaptarim-10 2014-gaptarim-15 2013-gaptarim-1

Fuarımızda çiftçilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünler, hizmetler ve teknolojiler yer almaktadır. GAPTARIM sadece Gaziantep’e değil, adından da anlaşıldığı üzere tüm GAP bölgesine hitap eden bir fuardır. Bölgeden pek çok noktadan yapılan organize seferlerle binlerce çiftçi bu önemli buluşmaya getirilmektedir. Gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerle de çiftçilerimizin eğitimine katkı sağlanmaktadır.

Tarımsal kalkınma çalışmalarında kilit rol üstlenen GAPTARIM Fuarı bölgemiz ve ülke tarımına önemli faydalar sağlamaktadır.

Unutmayalım ki tarıma yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2023