AKORT Fuarcılık tarafından Gaziantep Sanayi Odası’nın desteğiyle eş zamanlı olarak GAPYAPI Gaziantep Yapı ve İnşaat Malzemeleri Fuarı ve GAPEMLAK Gayrimenkul ve Finansman Çözümleri Fuarları düzenlenecektir.

GAPYAPI

Gaziantep’te düzenlenecek olan GAPYAPI FUARI’nda yapı ve inşaat sektörüne ilişkin pek çok kategoride ürün ve hizmetler sergilenecektir. Fuarda özellikle pencere, doğalgaz ve yalıtım teknolojilerinin öne çıkması beklenmektedir. GAPEMLAK FUARI’nda ise markalı konut projelerinin, yazlık projelerin ve özellikle rezidansların yer alacağı fuarda her bütçeye göre gayrimenkul fırsatları olacaktır. Bankalar da mortgage ve sigorta ürünleri ile fuarda bütünleyici bir rol oynayacaktır.

GAPYAPI–GAPEMLAK Fuarları, yapı yenileme ve tadilat çalışmaları için malzeme alternatifleri sunma, sektördeki gelişmeler ve yeniliklerden haberdar olma, sektör içerisinde durum analizi yapabilme, müşterilerle yüz yüze buluşma, bayilik verme, mevcut bayilerle ilişkileri geliştirme gibi birçok imkânı sunmaktadır. Ayrıca katılımcı kuruluşların, yeni pazarlar bulması, hem bölge, hem de çevre illerin ihtiyaçlarını belirlemeleri ve sipariş almalarını sağlayan büyük bir ticaret platformu oluşturmaktadır.

Başta Irak olmak üzere diğer komşu ülkelerden heyetlerin de davet edileceği fuarların hem ulusal hem de uluslararası bazda sektöre canlılık kazandırması bekleniyor.

Enüstkat Interactive Logo